Небайдужі розчистили еко-стежку до водоспаду в Дністровському каньйоні

news-image: Небайдужі розчистили еко-стежку до водоспаду в Дністровському каньйоні
Минулої суботи небайдужі прикарпатці долучились до акції з розчищення найбільш складної ділянки маршруту с.Незвисько - водоспад Дівочі Сльози.

Роботи на ділянці близько 1,5 км й справді було багато. Крім того, що розчистили повалені дерева, розширили в деяких місцях стежку, наша дружня команда ще прибрали трохи сміття, нанесеного Дністром під час останніх двох паводків. Про це в мережі повідомив директор Дністровського регіонального ландшафтного парку Михайло Ковтун‎.

"Ось так день за днем, кілометр за кілометром еко- стежка до водоспаду стає більш доступнішою для туристів. Звичайно, меж досконалості немає. Але добрий початок ми заклали. Долучайтеся до наших акцій з розчищення й облаштування маршрутів та місць для відпочинку, прибирання сміття! Це не тільки можливість зробити щось корисне, а й гарно проведений час в компанії позитивних людей", - написав директор. 

Варто зауважити, що найближча еко-акція по прибиранню берегів Дністра відбудеться 17-18 серпня. Кому цікаво, пишіть в приват Михайло Ковтун‎.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.08.2018 10:45