Неймовірні села України: Прикарпатців закликають голосувати за Крилос

news-image: Неймовірні села України: Прикарпатців закликають голосувати за Крилос
16 липня стартував фінал ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018». Прикарпатське село Крилос Галицького району зараз на третьому місці.

Онлайн-голосування триватиме на сайті AgroPortal.ua до 16 серпня (включно).

Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради оцінюватиме села-конкурсанти. Під час підрахунку результатів бали онлайн-голосування та оцінки експертної ради буде зведено до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування — 50, експертної ради — 50. Максимальний бал — 100.

З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе воєдино всі оцінки та 24 серпня на сайті AgroPortal.ua буде оголошено переможців, дату і місце нагородження.

Голосуйте за посиланням за одне або кілька вподобаних сіл (щоб проголосувати тисніть на стрілочку біля вподобаного села).

Івано-Франківщина беззаперечно асоціюється з величною історією Галича. Та мало хто знає, що серцем Галицького краю є село Крилос. Саме тут у Середньовіччі була столиця Галицько-Волинської держави з фортецею, монастирями, ровами, валами, цілющими озерами, які збереглися до сьогодні.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 09.08.2018 10:46