Незважаючи на заборону автівки далі їздять через аварійну арку "Пасажу Єгера"

news-image: Незважаючи на заборону автівки далі їздять через аварійну арку "Пасажу Єгера"
В соцмережі знову підняли питання щодо аварійної арки " Пасажу Єгера" в середмісті Франківська.

Франківчанка Svitlana Pron скаржиться, що незважаючи на заборону, автівки продовжують заїздити через арку на парковку у дворі.

"Нарешті компетентна інстанція зрозуміла серйозність ситуації і встановила знак заборони проїзду через перекошену та просілу арку. під якою розташовані підвальні приміщення з мурованими цегляними склепіннями..І хоча у двір цього будинку є інший заїзд. з боку вул.Шевченка, через вказаний арочний проїзд (аварійність якого офіційно підтверджена експертами) і надалі заїзджають автівки, джипи та буси, навмисно ігноруючи знак. Деякі з водіїв, що на фото, на зауваження відкрито хамили та навіть погрожували фізичною розправою!", написала Svitlana Pron.

Окрім того, за словами жінки, власник автостоянки, що розташована у дворі будинку, навіть заявив, що буде оспорювати заборону проїзду.

"Тобто буде відстоювати своє право не тільки на руйнування пам'ятки архітектури, але і на вбивство людей?! .Адже при обвалі споруди можуть загинути і учасники руху і мешканці квартир і працівники та покупці крамниць першого поверху!. А ще посеред арочного проїзду справа, розташовані двері на сходову клітку 1-3 поверхів. Звідки мешканці виходять просто під колеса заїжджаючого автотранспорту! І це - на очах усього міста, адже навпроти - автобусна зупинка..І чомусь ніде не видно поліції...", - обурюється франківчанка.

В коментарях до посту велоактивіст Богдан Пашковський пояснив, що наразі через незаконність знаку, оштрафувати там нікого неможливо.

"Потрібно змінити цей знак на знак 3.2 який практично такий самий, але може застосовуватися самостійно і єдина його відмінність у дії, що він дозволяє проїзд немеханічним транспортним засобам (велосипедам, коням, тощо). Ну і для надійсності там би стовпчик посередині поставити", - написав Пашковський.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.08.2017 21:48