Очільник Франківська показав, як змінюється вулиця Тринітарська

news-image: Очільник Франківська показав, як змінюється вулиця Тринітарська
Поступово вимальовується нове обличчя вулиці Тринітарської.

Цю частинку середмістя змінюють на краще, зберігаючи та підкреслюючи її історичний зміст. Про це в мережі Фейсбук повідомив міський голова Руслан Марцінків.

"Після реконструкції вулиця стане повністю пішохідною, дорогу тут укладаємо в один рівень з раніше пішохідною частиною. Автентичну непошкоджену "трилінку", якою до цього була встелена Тринітарська, зберегли та переклали заново. Сюди ж встановимо аналогічну австрійську бруківку, яку знайшли під шаром асфальту на вул. Лесі Українки. Доповнимо вулицю доріжками з гранітного каменю, який послужить, як і "трилінка", не один десяток років. Крім того на вулиці встановили дощівку та зовнішнє освітлення, яких досі не було. А завершальними штрихами Тринітарської стануть зручні вуличні меблі та декоративні дерева. Вдячний підприємцям, що відгукнулись і відновили фасади своїх магазинів. Переконаний, що ця затишна вуличка стане однією з улюблених для франківців та гостей міста", - написав мер.

Також міський очільник розповів, що сьогодні був приємно заскочений зустріччю з одним франківським подружжям. Вони вже вісім років мешкають в Ополє (Польща), але під час візиту до рідного міста були вражені тим, як воно змінюється і стає все більше схожим на своїх західних сусідів.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.09.2017 19:56