Очільник Франківська привітав школярів з останнім дзвоником

news-image: Очільник Франківська привітав школярів з останнім дзвоником
Сьогодні останній дзвінок звучить для франківських школярів. Цього року 1074 учнів почули його востаннє.

Традиційно на урочистості з нагоди закінчення навчального року завітав міський голова Руслан Марцінків. Особисто він привітав школярів та педагогічний колектив 10-ї школи, "Першої ластівки" та Української гімназії №1. У подарунок школи отримали сертифікати на придбання комп'ютерної техніки.

"Цьогоріч однією з найбільших перемог для школи стало золото на Чемпіонаті України з футболу серед школярів. Я ще раз вітаю хлопчаків і бажаю їм надалі Чемпіонатів світу і, як мінімум, Європи", - наголосив міський голова на урочистостях у 10-й школі.

Традиційно на свято останнього дзвінка Руслан Марцінків відвідав і Українську гімназію №1.

"Ця школа унікальна для міста, зі своїми давніми традиціями та багатою історією. Це дна з кращих шкіл Івано-Франківська та України, що не раз доводили різноманітні рейтинги. Не знаємо, яким стане формат школи у зв’язку з реформами МОН України, але нам важливо зберегти її такою, якої звикли бачити учні, педагоги, батьки. Українська гімназія багато десятиліть виховує еліту. Кращі представники української нації, переконаний, є й серед нинішніх випускників. У ваших руках змінити нашу державу і світ на краще!", - зауважив він.

До слова, цього року, як і минулого, випускники усіх франківських шкіл отримують безкоштовні квитки на оглядовий майданчик Ратуші.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.05.2018 18:24