"Оцифрований Франківськ": Спортивні змагання, розбудова університету та ресторан "Карпати"

news-image: "Оцифрований Франківськ": Спортивні змагання, розбудова університету та ресторан "Карпати"
На відео бачимо обеліск колишньому секретарю обкому комсомолу Івану Лещинцю ліквідованого 1948 року українськими націоналістами. Відбуваються легкоатлетичні змагання на перехідний приз ім. І. Лещинця на стадіоні “Спартак” (тепер "Рух").

Другий сюжет буде в першу чергу цікавим для студентів та випускників інституту нафти і газу. Відео демонструє нам як співробітники проектної майстерні № 3 Івано-Франківського філіалу Українського інституту проектування міст готують робочі креслення комплексу студентського містечка Івано-Франківського інституту нафти і газу. В сюжеті фігурує будівельний майданчик. В кадрі бачимо як взимку споруджують перший навчально-лабораторний корпу, пише Вежа

Третє відео під назвою “Розширюється громадське харчування”. Демонструється новозбудований комбінат громадського харчування “Карпати” (тепер приміщення банку навпроти центрального корпусу медичного університету). Комплекс включав у собі ресторан, кафетерій та бар. В кадрі бачимо внутрішній вид мозаїчних інтер’єрів залів та кухні. Демонструється обслуговування відвідувачів.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.11.2017 16:14