Онкохворий малюк з Калуша готується до пересадки кісткового мозку

news-image: Онкохворий малюк з Калуша готується до пересадки кісткового мозку
Останні новини від маленького калушанина Іванка Бакланова, батьків якого медики приголомшили страшним діагнозом, повідомила у соцмережі його мама.

За словами Галини Бакланової-Ліщинської, минулого тижня родина відвідала Національний інститут раку, проет взяти клітини для пересадки кліткового мозку не вдалося, пишуть Вікна

"Всім сонячного і бадьорого дня! А ми знову у лікарні Івано-Франківська, попередній тиждень був насичений на новини і події. Ми були в НІРі (Київ), планувалося брати клітини для пересадки кісткового мозку, та на жаль не вдалося, ми ще дуже мацьопки, тут вперше проводять таку процедуру малій дитині... І відповідно відправили нас набирати вагу".

Тож, паралельно із останніми двома блоками хімії, дитині вводять гормони та "підкормку" для набирання ваги.

Також Іванкоу Бакланову плануютьпровести MBIG -сканування. За словами мами, таке дослідження є тільки за кордоном. Родина, швидше за все, поїде до Варшави, адже з усіх варіантів цей — фінансово найменш витратний. А вже після цих процедур калушани знову поїдуть в Національний інститут раку, можливо, на операцію. Але з цим теж є проблема, розповіла Галина Бакланова-Ліщинська:

"...пухлина дуже близько розмістилась до нирки і якщо зараз проводити операцію по видаленню — це означає позбутись і нирки, яка є здоровою і життєво необхідною для пересадки, тому ще однією нашою задачею є зменшення до таких розмірів, які дозволять провести операцію тільки пухлини з наднирником".

За останніми новинами пухлина Іванка Бакланова зменшилася вдвічі

Нагадаємо, у січні цього року один із двійні — 9-місячний Іванко Бакланов — з діагнозом "нейробластома на лівому наднирнику, пухлина (рак нервової системи) з агресивними ознаками" потрапив в обласну дитячу клінічну лікарню.

Картка Приватбанк
4149497812153387 Бакланов О.О. (тато)
SWIFT для переказів в $
Beneficiary: BAKLANOV OLEKSANDR 
IBAN: UA323052990005168757348688161
ACCOUNT: 5168757348688161
Bank of beneficiary: PRIVATBANK, SWIFT CODE: PBANUA2X 
Intermediary bank: JP MORGAN CHASE BANK, SWIFT CODE: CHASUS33 
Correspondent account: 0011000080 

До теми: Малюк з Калуша потребує допомоги у боротьбі з раком


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.04.2018 15:14