Оскар 2018: оголошено всіх номінантів
23 Січня 2018, 15:42
90-а церемонія Оскар у 2018-му відбудеться 4 березня, й Американська кіноакадемія уже назвала номінантів в усіх категоріях. Дивіться список претендентів на головні кінонагороди року!
У боротьбі за Оскар 2018 візьмуть участь найкращі фільми та актори минулого року. Фінальне голосування за переможця в кожній з 24 номінацій відбудеться з 20 по 27 лютого, а володарів кінопремії Оскар оголосять 4 березня, пише Радіо Максимум.
Номінанти на Оскар 2018: список доповнюється
Найкращий фільм:
- Назви мене своїм ім'ям
- Темні часи
- Дюнкерк
- Геть
- Леді Птаха
- Примарна нитка
- Секретне досьє
- Форма води
- Три білборди на межі Еббінга, Міссурі
Найкращі фільми Оскара 2018
Найкращий режисер:
- Крістофер Нолан (Дюнкерк)
- Джордана Піл (Геть)
- Грета Гервіг (Леді Птаха)
- Пол Томас Андерсон (Примарна нитка)
- Гільєрмо дель Торо (Форма води)
Найкращі режисери Оскара 2018
Найкраща чоловіча роль:
- Тімоті Чаламет (Назви мене своїм ім'ям)
- Деніел Дей-Льюїсс (Примарна нитка)
- Даніель Калуя (Геть)
- Гаррі Олдман (Темні часи)
- Дензел Вашингтон (Roman J. Israel, Esq.)
Найкращі головні актори Оскара 2018
Найкраща жіноча роль:
- Саллі Хокінс (Форма води)
- Френсіс МакДорманд (Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі)
- Марго Роббі (Я, Тоня)
- Сірша Ронан (Леді Птаха)
- Меріл Стріп (Секретне досьє)
Найкращі головні акторки Оскара 2018
Найкращий актор другого плану:
- Віллем Дефо (Проект "Флорида")
- Вуді Гаррельсон (Три білборди на межі Еббінга, Міссурі)
- Річард Дженкінс (Форма води)
- Крістофер Пламмер (Всі гроші у світі)
- Сем Роквелл (Три білборди на межі Еббінга, Міссурі)
Найкращі актори другого плану на Оскарі 2018
Найкраща актриса другого плану:
- Мері Джей Блайдж (Ферма "Мадбаунд")
- Аллісон Дяенні (Я, Тоня)
- Леслі Менвілл (Примарна нитка)
- Лорі Меткальф (Леді Птаха)
- Октавія Спенсер (Форма води)
Номінація "Найкраща актриса другого плану"
Найкращий фільм іноземною мовою:
Фантастична жінка (Чилі)
Про тіло і душу (Угорщина)
Образа (Ліван)
Нелюбов (Росія)
Площа (Швеція)
Найкраща операторська робота:
- Той, що біжить по лезу 2049 (Роджер Дікінс)
- Дюнкерк (Хойте Ван Хойтема)
- Форма води (Дан Лаустсен)
Найкращий документальний фільм:
- Обличчя, села
- Ікар
- Останні чоловіки в Алеппо
- Сильний острів
Найкращий короткотражний документальний фільм:
- Едіт і Едді
- Небеса - трафік
- Героїн (е)
- Knifeskills
- Зупинка трафіку
Найкращі спецефекти:
- Той, що біжить по лезу 2049
- Вартові галактики 2
- Зоряні війни: Останній джедай
- Конг: Острів Черепа
- Війна за планету мавп
Найкращий дизайн костюмів:
- Красуня та чудовисько
- Форма води
- Примарна нитка
- Темні часи
- Вікторія та Абдул
Найкраще зведення звуку:
- На драйві
- Той, що біжить по лезу 2049
- Дюнкерк
- Форма води
- Зоряні війни 8: Останній джедай
Найкраща оригінальна пісня:
- Зоряні війни 8: Останні джедаї (Джон Вільямс)
- Дюнкерк (Ганс Ціммер)
- Форма води (Олександр Деспла)
- Примарна нитка (Джонні Грінвуд)