Отруєння після поминок на Коломийщині: Кількість потерпілих зросла

news-image: Отруєння після поминок на Коломийщині: Кількість потерпілих зросла
Станом на 13 вересня в Коломийську інфекційну лікарню з ознаками кишкових розладів, скаргами на нудоту, блювоту, діарею, озноб, болі в ділянці живота та підвищення температури тіла госпіталізовано 19 осіб.

В тому числі 7 дітей з попереднім діагнозом: гострий гастроентероколіт. Перебіг хвороби – середньої важкості, повідомляє ГУ Держпродспоживслужби в області.

Захворювання виникли після поминального обіду в індивідуальному житловому будинку в селі Старий Гвіздець, Коломийського району.

Захід відбувався 10 вересня, запрошено - 60 осіб. В їжу вживалися ковбаса, холодець, печінка смажена, салат Олів'є, риба копчена та смажена, оселедець. Страви готувались в домашніх умовах. 

Для лабораторного дослідження відібрано харчові продукти, проба води з криниці господаря та змиви на патогенну та умовно патогенну флору з об’єктів навколишнього середовища.

На кишкову групу інфекцій обстежено 4 контактних особи, які допомагали господині в приготуванні страв. Проведено заключну дезінфекцію приміщень житлового будинку господаря та індивідуальної криниці.

Розпочато подвірні обходи з метою виявлення хворих, під час яких проводили профілактичні бесіди та роз’яснювальну роботу з населенням.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.09.2018 17:39