Патрульні визволили львів'янина, якого змушували жебракувати в Івано-Франківську

news-image: Патрульні визволили львів'янина, якого змушували жебракувати в Івано-Франківську
Повідомлення про те, що людину змушують жебракувати, надійшло на лінію 102 17 листопада.

Як встановили патрульні, допомоги потребував 35-річний мешканець Львова. Раніше за катування, розбої та грабежі чоловік відбув за гратами 12 років, інформує прес-служба патрульної поліції міста.

Тепер львів'янин звернувся до поліції. Розповів, що у Львові він втратив контроль над собою внаслідок розпивання алкоголю зі знайомими. До свідомості повернувся вже в Івано-Франківську - невідомі особи забрали паспорт, дали змінний одяг та змушували просити милостиню на вулицях міста.

Про цей факт патрульні повідомили оперативних працівників Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми. Правоохоронці припустили, що до втягненя у жебрацтво може бути причетна 44-річна жінка, яка часто просить гроші на вулиці Галицькій. Підозри підтвердилися - на вулиці Галицькій жінка знову жебракувала. Під час поверхневої перевірки у неї виявили викрадений паспорт мешканця Львова.

Патрульні повернули львів'янину його документи та посадили на автобус додому. Жінка, яка збирала гроші, всі кошти вирішила пожертвувати для благодійної організації "Дім Сірка".


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.11.2017 17:37