Підприємцю, з вини якої постраждала від фейєрверку дівчина, оголосили підозру

news-image: Підприємцю, з вини якої постраждала від фейєрверку дівчина, оголосили підозру
Івано-Франківською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою особою, яка зобов’язана їх дотримуватись, що заподіяло шкоду здоров’ю потерпілої.

Встановлено, що 19 грудня фізичною особою-підприємцем на підставі усної домовленості допущено для проведення піротехнічних робіт працівників, які були необізнаними із заходами безпеки при підготовці та проведенні феєрверків на відкритих майданчиках, із заходами безпеки при виконанні робіт з піротехнічними виробами.

Внаслідок виконання піротехнічних робіт 19 грудня на Вічевому Майдані з нагоди святкування «Дня Святого Миколая» особами, які були допущені до виконання вказаних робіт фізичною особою-підприємцем, які не відповідали вимогам нормативно-правових актів, що регламентують порядок ведення робіт з підвищеною небезпекою, відбулась некоректна робота одного із піротехнічних засобів, що призвело до вибуху, внаслідок якого потерпілій спричинено тілесні ушкодження.

На даний час підприємцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 272 («Порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою») Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Довідково: санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

До теми: Стали відомі обставини інциденту, де франківчанка постраждала від феєрверку

Франківська студентка, що постраждала від феєрверку, не бачить на одне око

Поранену петардою під франківською ялинкою дівчину прооперували в Києві


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.01.2018 18:13