Пікетувальники, які вимагають ремонт дороги зустрілись з головою ОДА

news-image: Пікетувальники, які вимагають ремонт дороги зустрілись з головою ОДА
Сьогодні, 13 вересня протестувальники, які вимагають ремонту дороги Яблунів – Делятин знову зустрілись з головою ОДА Олегом Гончаруком.

Нагадаємо, в понеділок протестувальники з Делятина приїхали до Івано-Франківська та вимагали коштів на продовження ремонту їхньої дороги. Вони заявили, що обурені призупиненням робіт і невиконанням обіцянок облдержадміністрації щодо фінансування ремонтних робіт. Відтак люди вимагають до 16.00 години підписати розпорядження про виділення обітцяних 20 мільйонів гривень на ремонт, щоб завершити дорогу з Делятина до Яблунева у першому покритті. В іншому випадку протестувальники пообіцяли влаштувати "майдан". Після тривалих переговорів, пікетувальники таки "вибили" кошти для ремонту їхньої дороги. Відтак вчора голова ОДА їздив в Укравтодор для затвердження їх.

Сьогоднішня зустріч почалась зі спільної молитви та виконання Гімну України. Потім голова ОДА Олег Гончарук розповів про ситуацію на дорогах Прикарпаття.

За його словами, з Івано-Франківщини зняли призначення 48 мільйонів на будівництво мостів. Це при тому, що роботи на одному об’єкті виконано вже на 10 мільйонів.

 «У нас зараз немає жодної розбіжності по будівництву дороги Яблунів – Делятин. Те, що зараз відбувається з блокуванням рахунків – це виклик голові ОДА. Я вам кажу, фірма-виконавець подала позов у суд. Гроші є, але в нас є набагато серйозніша проблема», - звернувся до пікетувальників Гончарук.

Водночас протестувальники кажуть, що їх цікавить тільки дорога Яблунів – Делятин, а інші дороги – ні.

Гончарук додав, що окрім цих 20 мільйонів на ремонт дороги додадуть ще 9 мільйонів.

«Я у понеділок казав, що якщо договір продовжать на 45 мільйонів і додадуть ще ці 20, то на 45 мільйонів ми зробимо за свій кошт. Але зараз нам винні 125 мільйонів. Але за одну ніч постанову відмінили і гроші нам не дали», - каже юрист ПБС.

Однак предстваник ПБС так ін не зміг сказати, коли на дорогу виїде техніка.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.09.2018 09:57