Поезія. Пристрасть. Музика. У Франківську пройде фестиваль "Мовою серця"

news-image: Поезія. Пристрасть. Музика. У Франківську пройде фестиваль "Мовою серця"
8-10 вересня 2017 року відбудеться ІІ-й Всеукраїнський фестиваль любовної лірики та авторської пісні про кохання «МОВОЮ СЕРЦЯ».

Ідея створення такого фестивалю належить творчому подружжю Роману та Ользі Бойчук. Вони мали на меті сформувати майданчик для традиційних зустрічей творчих людей з усіх регіонів для знайомства, обміну досвідом та ідеями, презентації себе як автора та своєї творчості в умовах мінімальних затрат з обох сторін. Крім того, це гарна можливість привабити людей до Івано-Франківська так сильно, що вони повертатимуться сюди при кожній нагоді.

Минулого року наскрізною темою Фестивалю стала постать Івана Франка і, відповідно, проводилися тематичні заходи. Цьогоріч «МОВОЮ СЕРЦЯ» має намір стати ближчим до міста Івано-Франківська.

Мета фестивалю:

- соціалізація творчих людей та їх інтеграція до вимог сучасного літературного процесу;

- популяризація поетичного слова та авторських пісень;

- створення літмайданчика для авторів з усієї України;

-  відкриття нових імен у сучасній літературі;

-  об’єднання зусиль громадських організацій у справі розвитку творчої активності молоді;

- формування громадської думки про необхідність всебічного сприяння творчому розвитку особистості;

"Дуже нелегко взятися за організацію фестивалю вдруге. Дуже мало людей горять потребою зайнятися подібною справою заради самої ідеї, без віддачі і компенсації. Хоча подібні фестивалі тим і цінні, що вміють соціалізувати людей, зблизити до народження нових ідей, проектів і творчості. Це платформа, де люди, які пишуть мають можливість оцінити власну творчість у порівнянні, що є дуже результативним. Це і є нашою першопочатковою причиною працювати далі і вдосконалювати рівень проведення фестивалю. Наше  завдання – розвивати і розширювати горизонти фестивалю. А наповнення, зміст, якість і багату емоційну складову творять сотні учасників з усіх регіонів України, наші друзі-літератори, які повірили та всіляко підтримують", - зауважуюють організатори.

Програма фестивалю розрахована на три дні:

7 локацій,   6 презентацій, 1 театр, 1 перфоманс, 1 гала-концерт, поетична екскурсія, читання-чаювання, молодіжні батли, мікс поезії і музики, поєднання лірики та епатажу, книжкова виставка,  автограф–сесії, воркшопи.

Понад 100 учасників з 22 областей України


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.08.2017 22:01