Посеред Івано-Франківська "приземлився" літак АН-2

news-image: Посеред Івано-Франківська "приземлився" літак АН-2
Не встигло місто оговтатись від появи одного літального апарату – гелікоптера МІ-8 біля драмтеатру, як рівно через тиждень до Франківська привезли ще один літак.

У четвер, 7 червня, Івано-Франківськ зустрічав хедлайнера Міжнародного фестивалю PORTO FRANKO 2018 – легендарний український літак АН-2, пише “Репортер“.

На площі перед драмтеатром влаштували шоу «TAKE OFF» за участі оркестру радості і щастя Familia Perkalaba.

Дочекалися “приземлення” хедлайнера найвитриваліші й далеко за опівніч

«Porto Franko почався вже давним-давно. Такого точно немає ніде в жодному куточку світу. Таке можливе лише у порту між двох Бистриць», – говорить директор драмтеатру, один з організаторів фесту Ростислав Держипільський. – Наша команда і фестиваль вже півроку перебувають у стані турбулентності. І все, що ми запропонуємо на фестивалі, відбудеться вперше у світі».

Виконавчий директор фестивалю додає, що Porto Franko завжди робить виклик, адже фестиваль покликаний розбудити емоції: «Ми вже поставили нашу пташку – МІ-8, а коли заведемо гвинт нашого хедлайнера, вище це відчуєте. З 13 червня ви почуєте як звучить музика, театр, зазвучить кожна локація».

Куратор візуальної програми Євген Самборський розповідає, що і художники, і програма – зі світовими іменами, з різних міст та країн.

«У нас не буде основної локації візуальної частини. Виставка-превью буде у палаці Потоцьких, де буде по одній роботі від кожного художника. А головні локації будуть по всьому місту. Тому раджу приходити на кожне відкриття, буде цікаво».

Олексій Лейбюк – куратор напрямку «Аерофонія» каже, що в аерофонії головне – це виступ головного хедлайнера з «Новою оперою» та вражаючою хореографією.

«З 12 червня буде також відкрита експозиція- перформенс на площі Шептицького з 4 гелікоптерами, які будуть озвучувати музику Штокгаузена. 14 червня, стадіон «Рух». Ми вас чекаємо», – каже Лейбюк.

Легендарний український літак АН-2 стане основним музичним інструментом у футуристичній опері «AEROPHONIA», що відбудеться 14 червня на  стадіоні «Рух».

 

Цікаво, що до початку фестивалю, який почнеться вже наступного тижня з 13 по 17 червня у місті планують «приземлити» ще кілька літаків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.06.2018 07:56