Працівники Івано-Франківського спиртзаводу прийшли з протестом в ОДА

news-image: Працівники Івано-Франківського спиртзаводу прийшли з протестом в ОДА
Сьогодгні, 8 серпня близько 40 працівників Івано-Франківського спиртзаводу прийшли в ОДА, щоб вимагати у голови допомогти їм потрапити на роботу.

Протестувальники спочатку прийшли під кабінет голови ОДА, проте він у відпустці, тож люди перемістились в кабінет першого заступника Марії Савки, інформує кореспондент Бліц-інфо

Обурені працівники з плакатами, вигуками "Ганьба" та "Банда"  вимагали у чиновниці надати їм погодження від ОДА на перереєстрацію установчих документів підприємства.  

Як відомо, останнім рішенням Львівський Апеляційний суд зупинив ліквідацію заводу. Проте директорка заводу каже, що рішення не виконується і їм не дають зайти на підприємство та приступити до роботи вже третій місяць .

"Нам треба переєструвати установчі документи в реєстраційній палаті, бо через ліквідацію заводу закінчився термін їхньої дії.. А в реєстраційній палаті нам відмовляють, і кажуть давайте погодження від ОДА", - пояснює директор.

Вислухавши протестувальників Марія Савка пояснила, що завод належить "Укрспирту", тож ОДА не може давати ніякі погодження. Проте в облдержадміністрації спробують всіляко допомогти цим людям. Тож заступниця пішла зв'язатись з реєстраційною палатою і з'ясувати, які ж необхідні погодження.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.08.2017 10:47
загрузка...