Правоохоронці організували спортивний захід для дітей у Центрі реабілітації

news-image: Правоохоронці організували спортивний захід для дітей у Центрі реабілітації
Сьогоднішній ранок у обласному Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей розпочався із спортивної розминки, яку організували та провели працівники ювенальної превенції прикарпатської поліції, обласна федерація спортивного товариства «Динамо», працівники Центру за безпосередньою участю богатиря-рекордсмена, іванофранківця Назарія Павліва.

Кожний із співорганізаторів спотивного заходу позитивно оцінили спільну працю для дітей, адже все робиться саме для їхнього розвитку та здоров’я. Кожна дитина це окрема доля і до їх щасливого майбутнього ми маємо долучитися усі. Спортивне заняття провели уперше, але усі: і діти, і дорослі дуже сподіваються, що він стане традиційним.

Начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в області Алла Бойчук відзначила: «Ми провели спортивну розминку за безпосередньою участю нашого земляка богатиря Назарія Павліва та спорсменів і тренерів обласної федерації спортивного товариства «Динамо», щоб показати дітям, що можна і потрібно не тільки займатися спортом, але й, на їх прикладі, досягати високих вершин у спорті. Це є стимул для дітей рівнятися на сильних і успішних, а також є як добрим виховним моментом так і загартовування тіла і духу, щоб рости здоровими».

Діти, які виховуються у цьому центрі опинилися у складних життєвих ситуаціях, тож до них потрібний особливий підхід і значно більше уваги та турботи проявляти як з боку керівництва Центру так і відповідних служб, які опікуються і забезпечують майбутнє цих дітей. Директор Центру Василь Серденько, український богатир (стронґмен), багаторазовий рекордсмен України, силові досягнення якого занесені до Книги рекордів України, чемпіон України з штовхання ядра Назар Павлів, а також головний фахівець Івано-Франківської ФСТ «Динамо» Василь Шумало із задоволенням провели спортивну розминку з дітьми, змістовно поспілкувалися, організували різні конкурси, вікторини. Задоволені залишилися усі, особливо діти, які відчули увагу до себе і турботу.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.08.2017 06:11