Президент "Прикарпаття" про скандал: Якщо хтось замішаний, то його в той же день не буде в клубі

news-image: Президент "Прикарпаття" про скандал: Якщо хтось замішаний, то його в той же день не буде в клубі
Для МФК Прикарпаття є великою несподіванкою, що представник Івано-Франківщини опинився у списку клубів в яких нібито проводилися обшуки та слідчі дії щодо договірних матчів.

Офіційно до МФК Прикарпаття ніхто з представників правоохоронних органів не звертався. Команда Рідного Краю працює в штатному режимі, готуючись о матчів двох заключних турів Чемпіонату України з футболу серед клубів Другої Ліги сезону 2017/18 років.

Ні МФК "Прикарпаття", як юридична особа, створена у 2016 році, ні її гравці, ні функціонери чи посадові особи не є і не були учасниками розслідувань чи подій, про які йдеться у нинішній резонансній прес-конференції керівництва правоохоронних органів України. На даний момент юридично МФК Прикарпаття ще не є клубом Першої Ліги, тому цілком можливо, що мова йде про події інших періодів. 

"Ми зберемо всіх тренерів, гравців та працівників клубу і обговоримо цю ситуацію, але я впевнений, що ніхто з нашого клубу в цьому участі не брав, інакше мені б про це було відомо. Якщо буде звернення від правоохоронних органів, то я і всі в клубі будемо сприяти розслідуванню. Якщо б так сталося, що хтось з МФК “Прикарпаття” був в цьому замішаний, то в то й же день цієї людини не буде в клубі",- зазначив президент МФК "Прикарпаття" Василь Ольшанецький. 

До теми: ФК "Прикарпаття" прокоментували свою присутність у списку "договорняків"

Корупція у футболі: "Прикарпаття" засвітилось у розслідуванні про договірні матчі


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.05.2018 10:47