Прикарпатці можуть звернутися до Пенсійного фонду онлайн


Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» на всій території України з 12 березня до 24 квітня 2020 року запроваджено карантин.
Щоб попередити велике скупчення людей й убезпечити себе від ймовірного зараження, в головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області наголошують, що більшість питань, пов’язаних з пенсійним забезпеченням, можна вирішити без особистих візитів до сервісних центрів, скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua. Про це повідомляє пресслужба ІФ ОДА.
 
Для вирішення індивідуальних питань прикарпатці можуть телефонувати на номер «Гарячої телефонної лінії» +380 (342) 54-13-41 головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, телефони сервісних центрів можна отримати за посиланням.
 
Графіки прийому громадян в сервісних центрах залишаються незмінними. Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області закликає громадян області бути уважними та дотримуватись рекомендацій, які викладені на створеній Урядом інформаційній сторінці «Що треба знати про новий коронавірус?»: https://covid19.com.ua/#rec165642605/

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!