Протистояння в сучасній Україні таємних орденів: у Єшкілєва вийшов "масонський" детектив

news-image: Протистояння в сучасній Україні таємних орденів: у Єшкілєва вийшов "масонський" детектив
Прикарпатський письменник Володимир Єшкілєв написав роман із "подвійним дном".

Роман Володимира Єшкілєва "Ситуація "нуль" на першому рівні прочитання здається сюжетно вивіреним детективом, де шанувальники жанру знайдуть і багатоступеневу інтригу, і пошуки засланого «крота», і загадкових охоронців масонського храму, пише про новинку Курс з посиланням на "Буковоїд". Але на другому рівні перед читачем відкривається складна картина протистояння в сучасній Україні таємних орденів, чия незрима діяльність тісно переплетена з великою політикою та великими грошима.

А на третьому літературні гурмани зможуть посмакувати історією про Машину Проклять, у якій панує дух інтелектуальної гри в стилі Умберто Еко та Хорхе Луїса Борхеса.

"Ситуація нуль" — кодова фраза, одна з тих, якими повідомляють про найвищий рівень небезпеки. В романі небезпека виростає з давнього коріння, але живиться страхами та  ницими бажаннями наших сучасників. Автор піднімає в романі ті глибинні пласти української реальності, попри які зазвичай проходять репортери та аналітики. «Він про щось знає»,— кажуть конспірологи і, можливо, не помиляються, припускають видавці. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.08.2017 21:45