Прикарпатців запрошують на найбільшу в Україні теренову гру “Гурби -Антонівці”

news-image: Прикарпатців запрошують на найбільшу в Україні теренову гру “Гурби -Антонівці”
“Гурби-Антонівці” – це найбільша щорічна теренова гра для молоді зі всієї України.

Протягом трьох діб близько 400 учасників живуть в лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагаються за перемогу та набувають неоціненний досвід командної роботи та поводження в екстремальний умовах.        

Участь можуть взяти хлопці і дівчата віком 18-29 років з усієї України. Теренова гра відбудеться з 28 квітня  до 1 травня в лісовому масиві біля села Антонівці, Тернопільcької області.

Гра відбувається у лісі площею 20 км² та триває 3 доби без перерви, часто найцікавіші події розгортаються саме вночі. За перемогу змагаються 2 курені – “Вовки” та “Леви”. А “життя” учасника – це нарукавна пов’язка. Перемогти – означає здобути найбільшу кількість балів: “вбити” якомога більше суперників, знайти ворожий штаб з прапором та втримати свій.“Вбити” – означає зірвати нарукавну пов’язку гравця у бої, застосовуючи лише прийоми боротьби, без прямих ударів.

"На Гурби їдуть за драйвом і емоціями… і отримують їх! Як бонус, тут знаходять найкращих друзів, нове розуміння героїчної історії своєї країни і бажання діяти. Ставши учасником гри “Гурби-Антонівці”, ти побачиш світ по-іншому! Не боїшся? Тоді тобі – до нас", - закликають організатори.

Щороку на гру приїжджає декілька сотень юнаків та дівчат із всієї України. Учасники ночують без наметів, організованого харчування немає.

Участь у заході безкоштовна. Зареєструватись можна за посиланням.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.03.2018 09:21