Прикарпатець під час суперечки зарізав п'яну дружину

news-image: Прикарпатець під час суперечки зарізав п'яну дружину
Рогатинський районний суд засудив чоловіка, що під час сварки вбив свою дружину.

Як зазначається у матеріалах справи, під час сварки чоловік цілеспрямовано наніс удар ножем у життєво важливу ділянку тіла – грудну клітку, чим спричинив дружині тілесні ушкодження у вигляді проникаючи колото-різаної рани в ділянці грудної клітки. Внаслідок отриманих тілесних ушкоджень жінка померла дорогою до лікарні, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

У судовому засіданні чоловік розповів, що 10 червня приблизно о 16 години, коли він перебував в приміщенні літньої кухні, стояв за кухонним столом та нарізав ножем салат, зайшла його дружина, яка була в нетверезому стані та сіла на крісло позаду нього. Він також додав, що того дня також вживав алкоголь.

«З яких підстав не пам'ятає, але зразу ж  між ним почалась сварка, яка тривала приблизно 10 -15  хв. Під час сварки, тримаючи у правій руці кухонний ніж він різко повернувся через праве плече в сторону дружини, з витягнутою рукою в якій  тримав ножа, а дружина в цей момент, встаючи з крісла, наткнулась грудною кліткою на ніж. Після цього він витягнув ножа та кинув його на стіл, а дружина декілька секунд стояла, а потім почала втрачати свідомість», - йдеться у матеріалах справи.

У підсумку суд визнав чоловіка винним та призначив покарання терміном вісім років позбавлення волі.

До теми: Прикарпатець зарізав дружину, бо та прийшла додому нетвереза


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 03.01.2017 07:15