Прикарпатець Роман Яремко покинув шоу “Світами за скарбами” достроково

news-image: Прикарпатець Роман Яремко покинув шоу “Світами за скарбами” достроково
На телеканалі СТБ 3 березня стартувало нове тревел-шоу “Світами за скарбами». У шоу беруть участь 8 пар, одна з яких – це відомий прикарпатець Роман Яремко з дружиною Христиною.

Рома декілька років тому брав участь у проекті «Хата на тата, а потім змінився до непізнаваності у шоу «Зважені та щасливі». Тепер, Рома та Христина вирушили у шалену подорож. Разом із ведучою Розою Аль-Намрі вони відправилися у подорож різними куточками світу, аби в кінці знайти скарб – 500 000 гривень, пише Репортер.

Однак в третьому сюжеті від 17 березня Роман з Христиною покинули шоу достроково. Учасники полетіли до Риму і в аеропорту Роман перебрав з алкоголем. Відтак ведуча Роза Аль-Намрі достроково припинила участь подружжя в шоу.

“Роман і Христина так і не приступили до виконання завдань через поведінку глави сім’ї. Роман Яремко перебрав з алкоголем на борту літака. За словами учасників, чоловік випив зайвого і став порушувати порядок. Неналежна поведінка Романа змусило продюсерів “Світамі за скарбом” дискваліфікувати пару”, – йдеться на сторінці шоу.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.03.2018 21:54