Прикарпатські колективи представили Верховинщину на "Дні гуцульської культури"

news-image: Прикарпатські колективи представили Верховинщину на "Дні гуцульської культури"
Минулої суботи на театральній площі м. Чернівці відбувся «День гуцульської культури». Колективи народної аматорської творчості з Верховинщини представляли своє автентичне унікальне мистецтво для жителів та гостей міста.

Славну столицю Гуцульщини - Верховину гідно представила офіційна делегація у складі голів районної державної адміністрації  Олега Лютого та районної ради Івана Шкіндюка, а також майже 200 учасників аматорської народної творчості.

Із 610-ю річницею від дня першої письмової згадки Чернівців, жителів міста привітали очільники міста. Вони побажали місту та його жителям  процвітання, добробуту та європейського зростання. Глядачам святкового дійства побажали отримати  захоплюючих вражень від  представленої на сцені автентики Карпатського краю і хорошого  змістовного відпочинку, а учасникам заходу – наснаги та творчого натхнення.  

Під час мистецького дійства на сцені  свята відбувся показ гуцульської вбирі, на якому представляли гуцули та гуцулки, а також маленькі гуцулики  традиційний  гуцульський одяг своїх дідів та прадідів.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.10.2018 05:38