Прикарпатські поліцейські навідали дітей у таборі "Лімниця"

news-image: Прикарпатські поліцейські навідали дітей у таборі "Лімниця"
Працівники прикарпатської поліції знову зустрілися з дітьми у відпочинково-оздоровчому закладі «Лімниця» в Калуському районі.

Цього разу до таборян навідалися ювенальні поліцейські та кінологи зі службовими собаками. Варто зауважити, що у цій табірній зміні серед відпочиваючих, крім школярів Івано-Франківщини, є й підлітки з Луганщини, повідомляє Ювенальна Превенція Прикарпаття.

Під час спілкування з хлопчаками та дівчатками працівники ювенальної превенції передусім нагадали їм правила безпечної поведінки як під час відпочинку на природі, так і в побуті, застерегли дітей від вчинення правопорушень та ризикованих розваг, наголосили на шкідливості вживання дітьми алкогольних напоїв, цигарок та наркотичних засобів.
В свою чергу поліцейські кінологи продемонстрували роботу чотирилапих підопічних-помічників.

Діти мали можливість спостерігати, як службові собаки здійснюють пошук вибухівки чи наркотичних речовин, шукають особу за її особистими речами, затримують умовного правопорушника. А ще для багатьох школярів несподіванкою виявилася робота у цій поліцейській службі дівчат, які працюють не гірше від чоловіків-кінологів.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.08.2018 17:06