Прикарпатські поліцейські поспілкувалися з дітьми в оздоровчих таборах

news-image: Прикарпатські поліцейські поспілкувалися з дітьми в оздоровчих таборах
Влітку неповнолітні більше часу проводять поза увагою батьків чи наставників і, на жаль, їх розваги та дозвілля не завжди є безпечними.

 З іншого боку, тотальний контроль також не є виходом у цій ситуації і навіть часом може спровокувати зворотній ефект.

Щоб уникнути прикрих випадків у дитячому середовищі, травмування неповнолітніх, дорослі повинні навчати їх безпечної поведінки в побуті, на вулицях та дорогах, під час відпочинку на природі. Закономірно, що передусім пояснювати дітям загрози та ризики в різноманітних ситуаціях зобов’язані батьки.

Зі свого боку працівники ювенальної превенції перед початком літніх канікул та під час відпочинку дітей у дитячих оздоровчих закладах регулярно проводять профілактичні бесіди та інші заходи, які мають на меті формування у дітей здорового способу життя та відповідальності за свої вчинки.

Поліцейські особливо наголошують на необхідності неухильного дотримання правил дорожнього руху, пожежної безпеки, безпечного поводження на воді та з вибухонебезпечними предметами і боєприпасами. Ще один важливий напрямок – роз’яснення підліткам згубного впливу на організм алкоголю, цигарок та наркотичних засобів, застереження від екстремальних розваг. 

Наприклад, сьогодні прикарпатські поліцейські поспілкувалися на такі теми з дітьми в лікувально-оздоровчих комплексах «Карпатські зорі» (м. Косів) та «Сокіл» (Галицький район).


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.06.2018 22:33