Прикарпатські правоохоронці організували дозвілля для школярів з Авдіївки

news-image: Прикарпатські правоохоронці організували дозвілля для школярів з Авдіївки
Працівники поліції з різних куточків нашої країни допомагають своїм колегам на Донеччині нести службу в населених пунктах.

Попри традиційні будні поліцейських вони знаходять час і разом з авдіївськими колегами організували змістовне дозвілля для школярів та педагогів загальноосвітньої школи № 1 міста Авдіївки.

Традиції та культура українців із Західної України відрізняється від Східної. Тому обмінюватися народними звичаями дуже цікаво і пізнавально, як для одних, так і інших. 
Місцеві співробітники поліції вийшли з пропозицією, щоб поза службою провести у школі культурно-масовий захід. Їх підтримав педагогічний склад навчального закладу, який радо зустрів гостей, святковими виступами, ознайомчою екскурсією до етнографічного шкільного музею. А ті, у свою чергу, показали карпатське мистецтво у піснях та коломийках. 

Таке спілкування на культурно-розважальному рівні та особистих дружніх стосунках правоохоронців з місцевими мешканцями, єднають серця українців, виховують у дітей почуття патріотизму, любові до Батьківщини заради нашої єдиної мети – жити щасливо під мирним небом нашої України. Адже там прифронтова небезпека і діти мають відчувати постійну опіку й турботу про них, а головне, захист правоохоронців.

Сектор комунікації поліції в Івано-Франківській області 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.06.2018 22:27