Прикарпатські юніори можуть отримати 5000 гривень за відгук у Фейсбуці

news-image: Прикарпатські юніори можуть отримати 5000 гривень за відгук у Фейсбуці
ПриватБанк нагадує, що триває чудовий конкурс, в якому маленькі фінансисти мають шанс отримати від ПриватБанку 5000 гривень.

 Гроші та інші призи можна одержати за відгук в соціальній мережі facebook про використання Картки Юніора. Такими є умови конкурсу “Є Картка Юніора - є 5000 гривень”, що триває до 11 грудня 2018 року.

Учасником конкурсу “Є Картка Юніора - є 5000 гривень” може бути дитина – власник Картки Юніора або її батьки, - розповіла Ольга Івасів, керівник напрямку ЮніорБанк Прикарпатського РУ ПриватБанку. - Щоб взяти участь в конкурсі треба авторизуватися на сторінці конкурсу за допомогою номера телефону (одного з батьків або дитини), залишити відгук про використання Картки Юніора (текстом або відео), а після модерації відгука зробити його репост на свою сторінку в соціальній мережі facebook. Чекаємо на відгуки!”

Призовим фондом конкурсу є оплата навчання або товару для дитини - на суму 5 000 гривень (1 приз), 1 000 гривень (1 приз), 500 гривень (8 призів).

Нагадаємо, що Картка Юніора - це перша банківська картка для школярів від 6 до 17 років. З нею дитина зможе:

- навчатися в Бізнес-Школі, де викладають топ-менеджери ПриватБанку;

- відвідати екскурсію у відділення банку;

- відшукати втрачені гроші на квесті “Секрет однієї купюри”;

- побувати в квест-кімнаті "Загублені в банку".

Замовити картку Юніора можна за посиланням або оформити її  в найближчому відділенні ПриватБанку без дитини, маючи при собі свідоцтво про народження.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.07.2018 23:23