Прикарпатських поліцейських привітали з Днем українського миротворця

news-image: Прикарпатських поліцейських привітали з Днем українського миротворця
З 2013 року на державному рівні 15 липня відзначають День українських миротворців.

З метою вшанування мужності та звитяги, зразкового виконання службових обов'язків, вірності присязі працівників поліції, які є учасниками миротворчих операцій начальник прикарпатської поліції Володимир Голубош привітав правоохоронців та вручив Подяки.

«З 1992 року українські військовослужбовці та правоохоронці увійшли до військового контингенту сил ООН в зонах конфлікту на території колишньої Югославії (Косово). Пізніше були інші країни. Починаючи з 1992 року понад 37 тисяч військовослужбовців та працівників інших правоохоронних органів узяли участь у міжнародних миротворчих операціях. За цей час загинуло 50 миротворців, які, безперечно, заслуговують на вшанування на державному рівні та назавжди залишаться в пам'яті українського народу як приклад доблесті, відваги, відданості, честі», - сказав у вітальному слові до поліцейських-миротворців Володимир Голубош.

Тож, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення Дня українського миротворця Подякою ГУНП нагороджено Андрія Веляника, учасника миротворчої місії у Косово, заступника начальника управління превентивної діяльності, Володимира Струсінського (Косово), начальника кінологічного центру, Романа Гураля (Ірак) інспектора взводу роти поліції особливого призначення, Андрія Кожушка (Ірак), старшого інспектора з кадрового забезпечення роти поліції особливого призначення та поліцейського роти поліції особливого призначення Павла Будза (Косово та Ірак).

Своїм професіоналізмом і мужністю військовослужбовці Збройних Сил та інших військових формувань і правоохоронних органів України отримали визнання і повагу в багатьох країнах світу, виконуючи високу миротворчу місію.

Сектор комунікації поліції в Івано-Франківській області


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.07.2018 23:02