Прикарпатських волонтерів нагородили відзнаками Президента

news-image: Прикарпатських волонтерів нагородили відзнаками Президента
За громадянську мужність, патріотизм, волонтерську допомогу бійцям, які боронять кордони нашої держави, підтримку сімей загиблих та дітей учасників антитерористичної операції на Сході України, громадську активність та самовідданість 23-ох прикарпатських волонтерів нагородили відзнаками Президента України Петра Порошенка «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Дочесні нагороди доброчинцям вручили в Івано-Франківській ОДА.

Почесні відзнаки отримали представники громадських організацій та благодійних фондів, таких як «Громадська ініціатива Галичини», «Сила Прикарпаття», «Франківський опір», «Допомагаємо Україні разом», Народна рада Прикарпаття» та «Кікбоксинг проти наркоманії та дитячої злочинності».

Вітаючи волонтерів, перший заступник голови ОДА Марія Савка зазначила, що прикарпатські доброчинці активно проявили себе під час трагічних подій Революції Гідності, матеріально і морально підтримали наших військовослужбовців на початку російської агресії на Сході України та разом з іншими волонтерами допомогли відродити українську армію. Не залишаються вони осторонь проблем учасників АТО та їх сімей і сьогодні, адже і досі надають реабілітаційну допомогу військовослужбовцям навіть після їх повернення додому.

«Ви завжди за покликом серця, моральним обов’язком  приходите на допомогу іншим, щоденно реагуєте на виклики  суспільства й біль окремої людини,   готові підтримати всіх, хто потребує допомоги, - звернулася до волонтерів чиновниця. -  Ваша діяльність стала особливо важливою під час подій Революції Гідності. Саме в той час зародилися сотні волонтерських організацій, які матеріально і морально підтримували учасників мирних акцій протесту, а згодом – і учасників антитерористичної операції. Щира вдячність Вам і пошана!».


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.08.2017 17:17