Прикарпаття - 12 за видатками на охорону здоров'я

news-image: Прикарпаття - 12 за видатками на охорону здоров'я
Зромадська організація «Платформа здоров’я» провела незалежне дослідження бюджетних видатків на сферу охорони здоров`я 22 областей.

За даними дослідження Івано-Франківщина посіла 12 місце із 22 досліджених областей. На першому місці - Дніпропетровська область, друга - Львівська та третя - Одеська.

За даними ВООЗ, близько половини світового населення не має доступу до необхідних медичних послуг. 800 мільйонів людей зіштовхуються з проблемою так званих катастрофічних витрат на охорону здоров’я, тобто змушені обирати між витратами на лікування та, наприклад, їжею чи освітою.

«Загальне охоплення» означає не лише забезпечення населення доступом до мінімального набору медичних послуг, але й стале зміцнення систем охорони здоров’я, а також фінансову захищеність здоров’я людей. Для України питання охорони здоров`я стоїть як ніколи гостро. Нагадуємо, що за індексом якості життя рейтингу "Where-to- be-Born" Україна опинилася на 78 місці з 80 країн-учасниць. На таку позицію, серед іншого, вплинув і стан охорони здоров`я.

У 2018 році, громадська організація «Платформа здоров’я» провела незалежне дослідження бюджетних видатків на сферу охорони здоров`я 22 областей (дослідження не охоплювало Донецьку, Луганську області та Автономну Республіку Крим).


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.04.2018 09:56