Прикарпаття підписало меморандум про співпрацю з Опольським воєводством

news-image: Прикарпаття підписало меморандум про співпрацю з Опольським воєводством
Сьогодні, 5 жовтня в Івано-Франківській облраді підписали меморандум про співпрацю між Івано-Франківською областю та Опольським воєводством

А саме, під час спільного засідання постійних комісій облради з питань міжнародного співробітництва, європейської інтеграції, інвестицій та розвитку туризму, а також комісії співпраці із закордоном та комісії з питань промоції регіону Сеймику Опольського воєводства за участю керівництва облради, ОДА і Опольського воєводства.

Слід зауважити, зустріч приурочена до відзначення 15-ої річниці співробітництва між Івано-Франківською обласною радою та Опольським воєводством Республіки Польща. 

Голова комісії з питань міжнародного співпробітництва, свободівець Ігор Дебенко підписав з польським колегою Норбертом Рашем меморандум про співпрацю між двома регіонами та облрадою. 

Про це депутат облради повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"В цьому аспекті нас особливо цікавить подальший розвиток транскордонних відносин, прикладна реалізація спільних проектів за фінансової підтримки як наших органів самоврядування, так і міжнародних донорських інституцій, подальший розвиток тісних партнерських стосунків між районами та містами нашої області та гмінами і повітами Опольського воєводства. Саме на це і спрямуємо наші зусилля!", - зазначив Ігор Дебенко.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 05.10.2016 12:10