Прикарпаття підписало Меморандум про співпрацю з Полтавщиною і Закарпаттям

news-image: Прикарпаття підписало Меморандум про співпрацю з Полтавщиною і Закарпаттям
Голова обласної ради Олександр Сич і його заступник Сергій Басараб із робочою поїздкою відвідали Полтавщину.

В рамках візиту управлінці взяли участь у пленарному засіданні десятої сесії Полтавської обласної ради, йдеться на сайті обласної ради.

"У нас є багато спільного, але найголовніше – докласти максимум зусиль у міжрегіональній співпраці задля розвитку української нації і української держави. Ми хочемо ділитися досвідом вирішення актуальних соціально-економічних питань і черпати такий досвід у Вас. Зокрема, нас, Прикарпаття, як край, де видобувається нафта і газ, цікавлять Ваші підходи до цього питання. Ми хочемо, аби від використання наших надр якнайбільшу користь мала прикарпатська земля і кожна громада, на території якої працює той чи інший надрокористувач," – зауважив Олександр Сич звертаючись до депутатського корпусу Полтавської обласної ради.

В рамках візиту на Полтавщині Олександр Сич від імені обласної ради підписав Меморандум про співпрацю з Закарпаттям та Полтавщиною.

"Підписання такого Меморандуму допомагатиме нам вирішувати, впорядковувати, "зшивати" та будувати єдину Українську державу. Ми готові і хочемо обмінюватись досвідом у галузі, науки, освіти, культури і спорту. Особливо нас цікавлять питання, як депутати Полтавської обласної ради впорядковують питання користування надрами, які є напрацювання", – акцентував Олександр Сич.

Очільник Івано-Франківської облради також поділився з полтавчанами досвідом Прикарпаття щодо підтримки територіальних громад краю в рамках обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Як відзначив Олександр Сич, щороку депутатський корпус з обласного бюджету виділяє кошти громадам, які виграли проекти, на вирішення соціально-економічних питань.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 29.09.2016 16:26