Пришкільні табори Івано-Франківська закінчили свою роботу

news-image: Пришкільні табори Івано-Франківська закінчили свою роботу
Закінчився період роботи відпочинкових пришкільних таборів з денним перебуванням дітей при школах в м.Івано-Франківську. В червні працювало 7 пришкільних таборів у 6 навчальних закладах.

В період підготовки та впродовж оздоровчого періоду Івано-Франківська міськрайонна філія ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України" здійснювала моніторингові дослідження якості харчування дітей. Було відібрано 25 страв на визначення калорійності, 30 проб овочів на залишковий вміст нітратів, 3 страви на якість термічної обробки. Фахівцями взято  120 змивів з обладнання, посуду, рук та одягу працівників харчоблоків на наявність санітарно-показової мікрофлори, досліджено 18  готових страв на наявність бактеріального забруднення, йдеться на сайті МВК.

На відміну від 2017 року, в цьому сезоні у відібраних з обладнання, посуду, рук та одягу працівників змивів на наявність санітарно-показової мікрофлори позитивних знахідок бактерій групи кишкової палички не було.   Це  свідчить про більш ретельне дотримання правил особистої гігієни та якісне миття й дезінфекцію посуду, інвентарю та  обладнання харчоблоків.  

Фактична повнота вкладання продуктів харчування у готові страви відповідала розрахунковій у всіх таборах, що говорить про відповідність меню-розкладок технологічним картам. В меню були вітамінізовані напої, фрукти, овочеві салати.

Відібрано та досліджено 24 проби  питної води та 16 проб з відкритої водойми у відпочинковій зоні. Відібрані проби води за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками відповідали вимогам санітарних норм і правил.

За період роботи відпочинкових таборів спалахів інфекційних хвороб та випадків харчових отруєнь не реєструвалось.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.07.2018 21:16