Псевдоволонтери "відпочивали" з дівчатами і наркотиками за рахунок франківців

news-image: Псевдоволонтери "відпочивали" з дівчатами і наркотиками за рахунок франківців
Сьогодні вночі у франківській квартирі поліція викрила справжній "наркопритон", який влаштували учасники волонтерської організації "Госпітальєри Поділля".

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив ветеран АТО Андрій Долик.

Долик розповідає, що близько опівночі до нього подзвонили з інформацією, що в місті накрили наркопритон, а при вилученні доказів знайшли печатку і документи на "Госпітальєрів".

Виявилось, що в одному з спальних районів міста, сусіди викликали поліцю зі скаргами на гучну музику і шум в квартирі. Першим прийшов дільничий. Однак люди, що були у квартирі "тикали в ніс посвідчення і розвязно пояснювали хто є хто в цьому світі". Тож  він викликав наряд поліції.

"В орендованій квартирі була абсолютна «маліна»: бульбулятори, дорожки з наркотою (пізніше виявилося, амфетамін), алкоголь, двоє молодиків з Донецька, трійко наших франківських і, як вишенька на торті - двоє пяних дівчат. Одна неповнолітня, друга студентка третього курсу Прикарпатського універу, мешкає в гуртожитку. Був ще один п'яний красень, який приїхав з заробітків з Франції, йому саме батько прислав кошти на дорогу назад", - пише Андрій Долик.

Він розповідає, що донецькі «волонтери» мали документи від благодійного фонду «Госпітальєри Поділля», зареєстрованого у Вінниці. відтак на основі довіреності двоє осіб з донецької області є вповноваженими «бути представниками фонду по всій Україні для здійснення публічниго збору пожертв, отримувати майно та гроші". Довіреність видана в листопаді 2016 року і сам «головний» поняття не має скільки коштів зібрано.

"Хлопці, бажаючи виглядати законопослушними, щиро розповідали, як вони «деребанять» пожертви і, звісно, контролю ніякого немає. «З тисячі лишаєм собі по 600, як коли, або всю. То наша зарплата і мотиваційні доходи». До слова, керівник фонду, по телефону сказав, що ні при чім, вони самі. Звідки тоді довіреність?", - обурюється атовець.

У відділку з компанією проведено розяснювальні та виховні роботи. Адже, як зауважує Долик, за законом таке шахрайство не карається. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.03.2018 13:17