Ранкова перевірка: Марцінків оглянув одразу вісім вулиць міста

news-image: Ранкова перевірка: Марцінків оглянув одразу вісім вулиць міста
На закінчення кожного робочого тижня міський голова Франківська проводить акцію "Чорна п'ятниця".

Сьогодні, 10 серпня "чорна п'ятниця" пройшла вулицями Бандери, Сахарова, Коновальця, Зорія, Височана, Товарною, Індустріальною, Слави Стецько.

Про це в мережі повідомив голова міста Руслан Марцінків.

"Дві останні зараз капітально ремонтуємо, вулицю Слави Стецько майже завершили, готуємось відкрити її до Дня Незалежності. Також навідались в навчальні заклади освіти: школа №21, 26, гімназія №2, - аби перевірити,як йдуть приготування до нового навчального року. У ЗШ №26 зараз триває облаштування інтерактивного кабінету під відкритим небом. Цікава та неординарна ідея, думаю, школярам вона дуже сподобається. Також нещодавно тут з'явився тематичний мурал за кошти, які діти отримали за збір макулатури. Гарно, коли учні свідомі й вміють самостійно організуватись для вирішення таких важливих завдань",- зазначає мер.

Крім того, очільник оглянув двори, які треба завершити в поточному році та взяти в роботу на наступний. Марцінків доручив порахувати вартість ремонту двору на вулиці Товарній,2. Також запланувано поточний ремонт вулиці Цьоклера та в планах ремонт вулиці Басараб.

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.08.2018 11:00