Ратуша зі 156 кубиків Рубика: Юні франківці створили незвичну картину

news-image: Ратуша зі 156 кубиків Рубика: Юні франківці створили незвичну картину
24 вересня юні франківські спідкубери склали із 156 кубиків Рубика картину “Ратуша”, розміром 74/68/ 5,6.

Один із організаторів проекту школяр Данило Ільницький розповів, що ідея створити таку Ратушу виникла у нього під час літньої школи у Києві, передає Галка.

“Я виграв у Малій академії наук і потрапив у цю школу. Там нас питали, що ти можеш зробити корисного для свого міста. І прийшла мені в голову ця ідея. Під кінець серпня ми прорекламувалися, і нам скинули гроші на реалізацію проекту”, – каже Данило.

Макет хлопці розробили самі. Перед сьогоднішнім складанням були 4-5 репетицій. Фінальна робота над створенням картини зайняла приблизно півгодини.

“Ми хотіли зробити невеличку фішку для міста, оскільки Ратуша є символом Івано-Франківська. Ще б хотіли заохотити інших займатися спідкубінгом, оскільки він розвиває мізки, логіку, абстрактне мислення, дає можливість потрапити на змагання”, – зазначає спідкубер.

З вівторка картина впродовж тижня знаходитиметься у Бастіоні, далі її планують розмістити в одному з музеїв міста. У планах на майбутнє у хлопців створити більшу, деталізовану картину Ратуші, можливо, її D візуалізацію. Однак це станеться за умови, якщо хлопцям вдасться зібрати достатньо коштів.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.09.2017 15:50