Рок-Завод: Франківський "Промприлад" зазвучав на повну гучність

news-image: Рок-Завод: Франківський "Промприлад" зазвучав на повну гучність
Вже добрий десяток років музиканти називають франківський "Промприлад" рок-заводом. А все тому, що в колишніх цехах проводили репетиції близько десятка місцевих рок-гуртів.

Та напередодні завод залунав на повну гучність - в одному із цехів провели масштабний рок-концерт за участі франківських гуртів "RED EYED HYENA", "BINGO" та "nug" . Та найбільш очікуваним став виступ легендарного гурту "KARNA". Треба зауважити, просторі приміщення заводу додали музиці особливого звучання.

Концерт організували у рамках форуму "UkraineLab", що вивчає питання місць впливу і фізичних місць для культуру та міжнародного форуму "Social Impact Days". Серед іншого, фахівці з різних країн протягом двох днів вивчатимуть концепцію ревіталізації "Промприладу" та розроблятимуть стратегію розвитку заводу, як мистецького простору.

Також ініціатори форуму сподіваюся, що вдасться дати простір для творчості рок-гуртам. Адже їх у місті досить багато, але вони не мають де грати. 

"Вже 9 років на "Промприладі" знаходяться репетиційні бази музикантів і зараз треба просто зробити гарні умови для них», - зауважив на прес-конференції перед концертом рок-музикант Віктор Вдович.

У свою чергу музикант гурту "Карна" Влад Ярун зазначив що зараз у місті спостерігається відновлення того музичного шару рок-музики, якого у нас давно не було.

"Промприлад став культовим місцем для музикантів. Людям, які займаються мистецтвом, потрібне місце де вони зможуть спілкуватись і разом творити. Музиканти не мають сидіти у підвалах. Якщо ми хочемо мати в Україні сучасну музику, за яку не соромно, нам потрібна платформа для її розвитку. Важливо не перетворити це на "совок"», - переконаний музикант Карни.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.09.2017 13:35