Ровесниця сільського голови: Відновили будівництво Хриплинської ЗОШ

news-image: Ровесниця сільського голови: Відновили будівництво Хриплинської ЗОШ
Ровесниця сільського голови Хриплина Романа Соколика - нова школа - нарешті активно будується. Справді, перший проект закладу з'явився ще в далекому 1987-му році. Тоді процес просувався кволо, адже не вистачало то коштів, то політичної волі. Аж в 2007 напрацювали новий проект, бо попередній вже не відповідав чинним вимогам.

Минулого року село за підтримки міської ради запустило проект нової школи у бюрократичне горнило: низка погоджень, доопрацювань, електронні торги тощо. І вже цього року в березні розпочались активні роботи в новій Хриплинській школі. Наразі підрядник працює з фасадом та мережами. Роботи фінансуються переважно з міського бюджету, проте село долучається, йдеться на сайті МВК

Як розповів Роман Соколик, зараз у селі близько 300 дітей шкільного віку. Чинна школа може прийняти лише сотню, решта змушена їхати до міста. У новій передбачено 9 повноцінних класів і спеціалізовані кабінети хімії, фізики та інші. Крім того у проекті є актова й спортивна зали. До слова, спортзала у новій школі буде єдиною в цілому Хриплині. Ще однією перевагою стане те, що після будівництва закладу в селі надаватиметься повна середня освіта - до 11 класу.

Зі слів директора Хриплинської ЗОШ та депутата міської ради Галини Куницької, для чинної школи теж мають плани. Якщо приміщення пройде експертизу – а йому вже понад 100 років! – після капремонту тут планують облаштувати музей освіти та села.

«У 2016 році ми відкрили садок в Хриплині, який також зводився багато років. Але ми сконцентрували ресурси і закінчили будівництво. Така ж ситуація зі школою. Головне – бажання влади та громади і спільні дії. Ми націлені якнайшвидше відкрити оновлену школу», - зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 03.04.2018 17:02