Руслан Коцаба пояснив, чому прийняв участь у телемості з ЛНР


Прикарпатський журналіст Руслан Коцаба дав визначення реакції, яку спровокував телеміст Івано-Франківськ-Київ-"ЛНР".

Нагадаємо, представники так званої Луганської народної республіки провели телеміст з представниками громадських отганізацій Києва та Івано-Франківська. Серед франківчан участь у спілкуванні взяла організація «Суспільний діалог», яка й стала ініціатором спілкування. Одним з учасників діалогу був місцевий журналіст Руслан Коцаба.

«Мене запросила Світлана Іванова — це політично активна франківчанка, яка раніше була у „молодих регіонах“. Людей, які були присутні з нашого боку я не знав. Все, що я хотів донести другій стороні, що війна, якщо вона вже є, то повинна бути цивілізованою» — каже Руслан Коцаба.

Він також зазначив, що є військовим журналістом і бути об`єктивним, зважати на різні точки зору — його обов`язок.

Коцаба також прокоментував реакцію франківців на його участь у телемості:

«Мені друзі дзвонять, кажуть, щоб язаспокоївся, бо мною може зацікавитися СБУ. Але вони, якщо захочуть, знайдуть причину. Я не буду боятися. Дуже шкода, що Фраківськ почав узурпувати право на правду. Останнім часом він став дуже совковим та категоричним» - каже журналіст.

Також він зазначив, що при можливості прийме участь і в телемості з так званою ДНР, котрий відбудеться до Дня Святого Миколая. пише Галка.

До теми: Правий Сектор вимагає від СБУ та прокуратури розслідувати "діяльність" прикарпатського журналіста