Руслан Марцінків вручив відзнаки учаснику Параолімпіади та його тренеру

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вручив відзнаки учаснику XV літніх Параолімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, легкоатлету Павлу Волуйкевичу та його тренеру Євгену Єрузелю.

«Тішуся, що у нашому місті є такі люди. Попри те, що Павло отримав травму на початку забігу, він все одно взяв участь у змаганнях та посів п’яте місце. Переконаний, що на нього чекають ще багато спортивних досягнень й Павло обов’язково привезе до нашого міста медаль з наступних Параолімпійських ігор», - зазначив міський голова.

Як відомо, 13 вересня, на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) завершився фінальний забіг у чоловіків T20 на 1500 м.

Серед дев’яти учасників фіналу біг франківчанин Павло Волуйкевич, який у підсумку посів п’яту сходинку. Павло подолав дистанцію за 3 хвилини 58.18 секунди, що стало для українця найкращим результатом у кар’єрі. Переможцю франківчанин поступився трохи менше, ніж сімома секундами.