СБУ оприлюднила порядок організації "російських гастролів"

news-image: СБУ оприлюднила порядок організації "російських гастролів"
Служба безпеки України розробила порядок для організаторів гастрольних заходів в Україні за участі громадян країни-агресора.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"Порядок розроблений згідно із законом «Про внесення змін до закону України «Про гастрольні заходи в Україні» щодо особливостей організації та проведення гастрольних заходів за участі громадян держави-агресора», - йдеться у повідомленні.

Так, при підготовці запиту на адресу СБУ для отримання інформації про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у гастрольному заході обов’язковою при заповнені є інформація про  організатора гастрольного заходу (назва, код ЄДРПОУ, П.І.Б. керівника); про дату, час, місце проведення та назву гастрольного заходу.

Запит необхідно надсилати на електронну адресу СБУ чи поштою. У темі листа або на конверті вказувати тему: «Гастролі».

У прес-центрі нагадали, що  відповідно до статті 4 зазначеного закону, у разі, якщо учасником запланованого гастрольного заходу є громадянин країни-агресора, організатор не пізніше ніж за 30 днів до дня проведення гастрольного заходу подає до Служби безпеки України запит на отримання інформації про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході.

При цьому організатор має надати СБУ достовірну інформацію про власні ім’я та прізвище учасника, зазначені у його документі для в’їзду на територію України, а також про використання псевдонімів, належність до творчих колективів, іншу інформацію, яка характеризує його творчу діяльність.

СБУ протягом 10 днів з моменту одержання запиту розглядає та надає організатору гастрольного заходу відповідь про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході.

Після отримання відповіді від СБУ про відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході організатор укладає договір із відповідним гастролером. При укладанні договору організатор має врахувати, що законні підстави для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході можуть з’явитися після надання СБУ відповіді на відповідний запит, підкреслили у відомстві.

Згідно з законом, організатор гастрольного заходу, який порушив вимоги законодавства, несе адміністративно-господарську відповідальність у формі штрафу в розмірі від п'ятдесяти до ста мінімальних заробітних плат.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.11.2017 13:20