СБУ викрила підприємців, які планували продати комплекс моніторингу супутникового зв’язку

news-image: СБУ викрила підприємців, які планували продати комплекс моніторингу супутникового зв’язку
Служба безпеки України викрила факт розробки та спроби продажу однією з львівських комерційних структур комплексу моніторингу супутникового зв’язку.

Як повідомили у СБУ, використовуючи розробки науково-дослідних інститутів, бізнесмени створили комплекс для перехоплення даних, що передаються супутниковими каналами зв’язку, пише УП

"Товар" ділки планували продати за кордон під виглядом продукції, яка не належить до спеціальної техніки, призначеної для негласного отримання інформації", - зазначили у Службі безпеки.

Під час обшуку в офісі комерційної структури співробітники спецслужби виявили спеціальну техніку та вилучили документацію, яка доводить наміри керівництва фірми нелегально реалізувати продукцію.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 359 КК України - "Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації". Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 200 до 1000 неоподатковуваних мінімумів до­ходів громадян або обмеженням волі на строк до 4 років, або позбавлен­ням волі на той самий строк. Дії, вчинені органі­зованою групою осіб, караються позбавленням волі на строк від 7 до 10 років.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 28.01.2017 17:37