Щоб незаконно вивезти дитину, мешканка Прикарпаття запропонувала прикордонникам хабар

news-image: Щоб незаконно вивезти дитину, мешканка Прикарпаття запропонувала прикордонникам хабар
Щоб вивезти свою власну доньку за кордон за незаконно виданим дорученням від батька дитини, жінка вирішила підкупити прикордонників.

Вчора, в пункті пропуску «Шегині», що на українсько-польському кордоні, для оформлення на виїзд з України прибула 44-річна громадянка України, мешканка Івано-Франківщини зі своєю донькою 9-ти років. На паспортний контроль жінка надала нотаріально засвідчену заяву батька дитини, про те що він надає згоду на вивезення доньки за кордон.

В ході здійснення перевірочних заходів інспектор прикордонної служби з’ясував, що даний документ виданий незаконно, адже батько дівчинки перебуває за кордоном і фізично не міг особисто підписати його. По даному випадку прикордонник доповів старшому в пункті пропуску і запросив жінку до службового приміщення для розбору.

Розуміючи своє становище та сподіваючись таки виїхати з дитиною за кордон, жінка не придумала нічого кращого як в додаток до всього ще й спробувати відкупитися від правоохоронців та дати хабара у розмірі 50 євро. Звісно що до Польщі їх ніхто не пропустив, а від хабара прикордонники відмовилися.

Отже, крім пояснень щодо можливої підробки документів, жінці також довелося відповідати на питання поліцейських стосовно спроби дачі незаконної винагороди правоохоронцю.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.08.2017 04:51