Школа буде. Міськрада поверне з часом школі №13 її номер

news-image: Школа буде. Міськрада поверне з часом школі №13 її номер
Сьогодні, 21 червня в Івано-Франківську під адмінбудівлею зібрались вчителі і батьки школи №13 відстоювати збереження їх навчального закладу.

Зокрема, вчителі 13 школи зібралися на мирну акцію та взяли з собою дітей, сусідів та знайомих, яким важлива доля навчального закладу, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Люди виступають проти ліквідації ЗОШ №13 та Вечірньої школи та об'єднання їх у ЗОШ №14.

Директор Ольга Драпак не розуміє навіщо вечірні школи.

"Зараз ми подали запит в міністерство. Як це вечірні школи заперечили, а вечірню форму освіти залишили?"- дивується посадовець.

Крім того, вчора пані Ольга написала заяву на звільнення, хоча планувала це зробити давно.

"Я добросовісно та чесно відпрацювала 33 роки директором та 4- завучем",- наголошує директор.

Зміна номеру - це те, через що зібрались протестувальники. За словами Драпак, Марцінків пообіцяв залишити номер школи, проте через два дні на "Галичині" знову казав, що буде школа №14.

Опісля, протестувальники пішли на засідання міської ради. 

Зокрема директор школи звернула увагу депутатів на те, що департамент освіти не попередив керівництво про плановані зміни і вони дізналися про реорганізацію школи зі ЗМІ. Втім заступниця директора депатраменту освіти запевнила, що робота велася кілька місяців і директор не могла не знати про зміни в законі про освіту.

Водночас міський голова підтримав директора школи, що Департамент освіти не добре виконав свою роботу і пообіцяв звернути на це увагу і вжити заходів. Водночас запевнив і вчителів і батьків, що для них нічого не зміниться.

"Для батьків нічого не змінюється. Всім роботи вистачить. Але таке рішення нам дозволить отримувати фінансування на вечірню школу. Тому мова про якісь репресії не йде. Згідно закону ми мусимо приймати такі рішення. Є недоопрацювання департаменту освіти і ми на це звернемо увагу. Треба максимально швидко пройти процедуру, почати будівництво їдальні і спортзалу в 13 школі. Після проходження процедури ми повернемо школі її тринадцятий номер", - запевнив мер.

До теми: Батьки учнів франківської школи № 13 підуть протестувати під Білу хату

"#Моя13школа": У мережі влаштували флешмоб проти об'єднання шкіл

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.06.2018 11:35