Школярки не крали: Чоловік, який викликав поліцію через “крадіжку” телефону, забув, де його поставив

news-image: Школярки не крали: Чоловік, який викликав поліцію через “крадіжку” телефону, забув, де його поставив
В Івано-Франківську юні школярки забрали телефон у чоловіка, який попросив у них допомоги.

Тоді заявник – 57-річний чоловік розповів, що на вулиці Сорохтея підійшов до двох дівчат віком близько 12 років, та попросив розблокувати його сенсорний телефон. Однак замість допомогти, дівчатка втекли з мобільним. На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу і поїхали на інший виклик.

Тим часом слідчі знайшли телефон, і зовсім не у школярок. Виявилося, що заявник, котрий був у нетверезому стані, залишив свій мобільний у кімнаті, поблизу комп’ютера. Він про це забув, і звинуватив дітей у крадіжці.

Про це “Галці” розповіли батько однієї з учениць, і бабуся іншої. Зокрема чоловік Михайло каже, що нетверезий заявник спершу зустрів дівчат на вулиці. Він мав проблеми з телефоном. Дівчата глянули на пристрій і побачили, що потрібно ввести PUK-код. Власник мобільного пішов до дому і з балкону покликав до себе дівчат – мовляв, хай введуть цей код. У квартирі у чоловіка впав і розбився телефон, він почав лаятися, і школярки втекли геть.  А вже через кілька годин до їхніх домівок навідалися правоохоронці.

Слідчі, опитавши дівчат, пішли до житла заявника і там знайшли мобільний.

Рідні дівчаток кажуть, що заявник навіть не вибачився. Тож батько Михайло написав заяву про наклеп на дитину. А поліція склала на чоловіка протокол за фальшивий виклик.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.07.2017 16:27