Сьогодні в Апеляційному суді вирішуватимуть, чи добре обвинуватили франківського патрульного

news-image: Сьогодні в Апеляційному суді вирішуватимуть, чи добре обвинуватили франківського патрульного
Сьогодні, 18 грудня в Івано-Франківському апеляційному суді відбудеться розгляд апеляції прокуратури щодо справи патрульного Леоніда Гончарука.

Як відомо, у листопаді Івано-Франківський міський суд повернув обвинувальний акт у прокуратуру, оскільки у акті немає жодних фактичних обставин вчинення злочину. Також немає чітко вказаної правової кваліфікації злочину, обвинувачення неконкретизоване, у акті йде мова про різні судово-медичні висновки, не розписано, які саме спецзасоби застосовувались та інше. 

Відтак, сьогодні, 18 грудня в Івано-Франківському апеляційному суді розглядамуть апеляцію прокуратури на рішення міського суду щодо обвинувального акту.

Нагадаємо, командира роти УПП Леоніда Гончарука звинувачують у зловживанні службовим становищем. Він нібито під час затримання зламав мізинець екс-міліціонеру Михайлу Ільницькому. Цікаво, що Михайло Ільницький доводиться рідним братом Миколі Ільницькому - начальнику відділу прокуратури Івано-Франківської області. Тож справу в мережі одразу назвали помстою прокурорів. Слід зауважити, на захист Гончарука стали очільники поліції, відомі блогери, нардеп та навіть міністр МВС.

Слід зазначити, адвокати Ільницького подали цивільний позов на відшкодування 33-х тисяч гривень матеріальної шкоди та одного мільйона гривень моральної шкоди.  Водночас, сторона захисту подала клопотання про повернення справи у прокуратуру.

Про "пригоди" тієї ночі ще в червні розповідав начальник патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець, виклавши відео у Facebook, який теж прибув на місці після кількогодинних баталій патрульних з "групою підтримки" Ільницького. 19 жовтня суд відсторонив від посади патрульного, якого екс-міліціонер звинуватив у дрібному каліцтві. Проте згодом Апеляційний суд скасував це рішення і вирішив не відстороняти Леоніда Гончарука від роботи.

До теми: Не пив і за кермом не сидів: Апеляційний суд виправдав екс-міліціонера Ільницького.

"Судді, прокурори, ви там охреніли?!", - соцмережі про справу проти франківського патрульного.

Все, аби приховати правду? Франківського копа судять за зламаний палець п'яному екс-міліціонеру

Колишній міліціонер, якого від патрульних захищав "Хімік", у суді перекладає вину на свою невістку

Міністр МВС вручив відзнаку франківському патрульному, відстороненому від служби


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.12.2017 08:43