Стало відомо, коли франківським пільговикам роздадуть картки для проїзду


Про це під час ефіру на радіо "Західний полюс" повідомив очільник міста Руслан Марцінків.

За його словами, наразі в мерії очікують постранову Кабміну про повноцінний запуск громадського транспорту.

"Чомусь вони затягують до останнього дня. З завтрашнього дня громадський транспорт мав би запрацювати в повноцінному режимі, але на жаль поки що постанови кабміну немає. Немає умов роботи. Є тільки заява в якій йдеться, що громадський транспорт буде працювати, але тільки сидячі місця", -каже мер. 

Водночас, за словами Руслана Марцінківа, з 22 травня в 10 центрах почнуть роздавати пільгові картки для проїзду. Пенсіонери і пільговики отримають СМС з датою, часом та місцем де вони можуть отримати свою картку.

"Ми це робимо, щоб не було скупчень людей. Треба прийти на визначену годину і отримати свою пільгову картку. Ми будемо їх роздавати до 1 серпня. З цієї дати буде введено новий режим. Хто буде розраховуватися цією карткою (не пільговою) вартість проїзду буде 4 грн., хто готівкою - 6 грн. Тож до цього часу варто придбати картку в тролейбусах, автобусах, в кіосках Галичини-Табак і кіосках де продають газети. Скрізь вже є валідатори, карточки вже готові, тож розпочинаємо реалізацію проєкту",- каже мер.     

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!