Суд відмовив НАБУ в примусовому відборі голосу судді-хабарника з Франківська

news-image: Суд відмовив НАБУ в примусовому відборі голосу судді-хабарника з Франківська
Підозрюваний детективами НАБУ в одержанні неправомірної вигоди в 5 тисяч євро суддя Господарського суду Івано-Франківської Володимир Булка відмовився надавати слідству зразки голосу.

Про це йдеться в ухвалі Солом'янського районного суду міста Києва, повідомляє Бліц-Інфо з посиланням на «Слово і Діло».

Булка відмовився надавати зразок голосу через «погане самопочуття», про що склали відповідний протокол. У клопотанні детектива НАБУ про примусовий відбір зразку голосу підозрюваного судді вказується, що прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури 28 серпня винесена постанова про необхідність відібрати зразки усного мовлення в Булки. Зазначений зразок необхідний для проведення експертизи відео- та звукозапису для встановлення приналежності голосів, зафіксованих у результаті проведення негласних слідчих (розшукових) дій конкретних осіб.

Вивчивши клопотання, слідчий суддя Марія Зелінська відмовила в примусовому відборі зразків голосу Булки. За її словами, згідно з матеріалами клопотання, зазначена експертиза ще не призначена, а тому примусове відібрання зразків голосу суперечить вимогам ст. 245 КПК України.

Нагадаємо, 7 серпня в Івано-Франківську затримали суддю, що взяв 5 тисяч євро хабара. Пізніше з'ясувалось, що мова йде про суддю Господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булку.

До темиСуддю-хабарника з Івано-Франківщини на час слідства триматимуть під вартою

Суддю-хабарника з Івано-Франківщини відсторонили від роботи

У франківського судді-хабарника під час обшуку знайшли патрони

Скандального франківського суддю відправили у відставку

У скандального франківського судді НАБУ знайшло майже 120 грам золотих виробів


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.10.2018 16:50