Сиди вдома: У Франківську показали виставу про потреби мам з малюками

news-image: Сиди вдома: У Франківську показали виставу про потреби мам з малюками
Сьогодні, 24 вересня в Івано-Франківську показали форум-виставу за результатами Майстерні з законодавчого театру про потреби батьків з маленькими дітьми.

Голова громадської організації «Театр для діалогу» Оксана Потапова зауважує, що протягом двох днів учасниці майстерні розглядали, як міжнародні й українські програми забезпечення рівних прав жінок і чоловіків можуть змінити політики й зробити їх більш гендерно чутливими.

У підсумку обговорень учасниці вони підготували виставу, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

"Два дні ми говорили про недружню інфраструктуру міста, яка не враховує потреб батьків з маленькими дітьми, як це обмежує жінок і не дає їм можливості активно брати участь у громадському житті міста. А також, як ці всі проблеми можна почати вирішувати на місцевому рівні", - каже організаторка.

За словами активістки Олесі, вистава, яка немає завершення називається «Сиди вдома».

«Багато людей переживають ситуацію, яку ми показуємо у виставі. На перший погляд вона може здатись неправдоподібними, але більша частина жінок стикалась з такою ситуацією в житті. Формат форум-вистави передбачає можливість для аудиторії втрутитися у хід сюжету та пошукати можливі виходи з неї», - каже жінка.

За сюжетом, молода мама просидівши два роки в декреті намагається влаштуватись на роботу. Жінка стикається з нерозумінням власної мами, агресивності людей у маршрутці та хамством у дитсадку.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.09.2018 16:25