«Тепловик Прикарпаття» здобуває перемогу у Вінниці

Івано-Франківська команда «Тепловик Прикарпаття» у 5-му турі чемпіонату України серед аматорських команд зуміла здобути вольову та надважливу перемогу у Вінниці.

До слова, господарі матчу першими відкрили рахунок, однак вже за 4 хвилини після подачі з кутового Роман Барчук засвітив на табло дві одинички.

У другому таймі господарі намагались якомога швидше забити гол, однак зробили це франківці. Богдан Оринчак влучним ударом вивів свою команду вперед. На 71-й хвилині арбітр матчу за гру рукою призначив пенальті у ворота гостей і Заводян засвітив на табло цифри 2:2. Однак, з таким розвитком подій гравці «Тепловика» не погоджувались і Оринчак на 84-й хвилині оформив «дубль» і встановив остаточний результат матчу – 3:2 на користь команди «Тепловик Прикарпаття».

ФК Вінниця - Тепловик-Прикарпаття (Івано-Франківськ) - 2:3 (1:1)

Чемпіонат України серед аматорів. Група 3. 22 травня. 5 тур

Вінниця, стадіон «Центральний». 200 глядачів

Арбітр: Лупач Д.В. (Суми)

Асистенти арбітра: Ступак Д.В., Скобля В.С. (Київ)

4-й арбітр: Сащенко Я.В. (Вінниця)

Спостерігач арбітражу: Беженар П.В. (Київ)

«Тепловик Прикарпаття»: Генсьор, Красій, Витак, Гук, Самочко, Якібчук, Ципердюк, Грона, Вацеба, Оринчак, Барчук.

Запасні: Кучера, Рудницький, Пархуць, Ступницький, Кукурудз, Павлів.

Голи: Браславський (15), Заводян (71, з пенальті) – Барчук (19), Оринчак (61, 84).

Наступної неділі, 29 травня, підопічні Василя Яцурака проведуть заключний матч групового етапу.

До Івано-Франківська завітає тернопільська «Нива». До слова, тернополяни у цьому турі вдома розійшлися миром із волочиським «Агробізнесом».